Ankara Boyacı
Ankara boyacı ustanız ile temiz işçilik ve ucuz fiyatlarla profesyonel çözümler sizlerle.

Eryaman Boyacı

Eryaman Boyacı
Ankara`nın en nezih bölgelerinden bir tanesi olan Eryaman bölgesinde alanında uzmanlaşmış boyacı ustalarımız çalışmalarını dün olduğu gibi bugün de sürdürmektedir. Eryaman boyacı çalışanları dekorasyon işlerini aldığı müşterilerinin memnun olması için, en kaliteli malzemenin yanında iyi bir ustalık hizmeti de vermektedir. Malum boya işi her ne kadar çok karmaşık bir iş olmasa da, sağlıklı koşullarda ve uzun ömürlü olacak şekilde yapılması gerekir. Boyaya başlamadan önce, ilkin evin tadilata ihtiyaç duyan kısımları gözden geçirilmeli, tamiratlık yerler varsa saten alçı yada sıva ile oralar eski haline getirilmelidir. Sonrasında boya yapılmayacak yerler naylon kaplanmalı, uç kısımlara ise bant çekilmelidir. Müşterinin zevkleri doğrultusunda istenen renk seçimi yapıldıktan sonra, odanın ışık durumları da göz önünde bulundurularak iz bırakmadan tüm yüzey boya badana yapılmalıdır. Biz eryaman boyacı ustaları, Ankara ilinin birçok yerine hizmet sunuyoruz. Genelde çalıştığımız yerler içerisinde:

Hizmet Bölgelerimiz

 • Altay Mahallesi
 • Eryaman Mahallesi
 • Şehitosmanavcı
 • Göksu Park
 • Tunahan
 • Güzelkent
 • 1.-2.-3.-4.-5. Etap
 • Etimesgut
 • Elvankent
 • Sincan

Firmamızın size özel fiyat seçenekleriyle, bütçenize en uygun ödeme koşullarını isteyebilirsiniz. Şirketimiz dekorasyon alanında bir çok iş kolunu bir arada yapabilecek kapasiteye sahiptir. Yoğun olarak çalıştığımız işler arasında:

Çalışmalarımız

 1. Plastik, silikonlu ve yağlı boya
 2. Kapı pencere vernik cila işleri
 3. Elektrik tesisatı
 4. Fayans seramik
 5. Sıhhi tesisat
 6. Isı yalıtımı (mantolama)
 7. Laminat parke (sistre cila yenileme işlemleri)

Eryamanda Boyacı Ustası

Artık günümüzde Eryamanda boyacı ustası bulmak eskiye nazaran çok daha kolay. İnternet sektörünün gelişmediği zamanlarda genellikle bir tanıdık vasıtasıyla usta bulma işi şimdilerde yerini web sitelerine bıraktır. Ankara boya badana adı altında hizmet verdiğimiz sitemiz aracılığıyla bizde bu sektörde yerimizi aldık. Eryamanda bizim ustalarımız işinde kaliteye önem verdiği gibi, kullanılan malzemede de aynı şekilde bu kaliteyi devam ettirmektedir. Silikonlu boyalarda ekseriyetle kullandığımız boyalar içerisinde; filli boya, polisan, çbs ve marshall gibi markalaşmış boyaları kullanmaktayız.

Eryaman Dekorasyon

Eryaman dekorasyon firmaları arasında önemli bir tutan şirketimiz, yeni dekorasyon fikirleri ve eskiyen yapılarınızın tadilat işlerinize çözüm sunmaktadır. Dekorasyon, geniş bir alana sahip, yaşam alanlarını güzelleştirmek için yapılan çalışmalardır. Biz Ankara Eryaman dekorasyon olarak mekanlarınızı en güzel şekilde süslüyoruz. Herkes yaşadığı ortamın kendi zevklerine uymasını ve estetik bir görünüşte olmasını ister. Bu istek doğrultusunda da evlerin dekore edilmesi, yıpranmış yapıların yenilenmesi ve farklı dokunuşlarla alışılmışın dışına çıkma ihtiyacı doğar. Bizler dekorasyon ustaları olarak eryamanın bu ihtiyacına cevap verecek alt yapıya sahip olduğumuza inanıyoruz.

Eryaman Boya Badana İşleri

eryaman boya badana

Örnek çalışma ahlakı ve sunduğu birbirinden güzel dekorasyon fikirleriyle Eryaman boya badana işleri alanında yeniliklere imza atan şirketimiz çalışanları yeni projeler için sizleri ofislerine bekliyor. Birçoğunun boya işi gözünde çok büyüyen bir iş olsa da firmamız sizi bu külfetten kurtararak, dairelerinizin, duvarlarını rengarenk boyalar ile boyayarak canlılık ve ferahlık duygusu vermektedir. Eryaman boya badana olarak biz işlerimizi söz verdiğimiz günde, mümkün mertebe aksatmadan teslim etmeye özen gösteren bir firmayız. Şunu da çok iyi biliyoruz ki en iyi reklam, tavsiyelerden oluşan kalıcı reklamlardır. Eryamanda genele hakim olan 3+1 daireler ve stüdyo konutlar için kaç metrekare olduğuna bakmaksızın uygulamaları hayata geçiriyoruz.

Eryaman Boyacı Fiyatları

Eryamanda daire boyama fiyatları, kullanılacak olan malzemenin kalitesi, yapılacak olan alanın büyüklüğü, tadilat ihtiyacı duyan yerler, renk değişikliği ve yapılacak olan işçiliğe göre değişmektedir. Ustalarımızdan alacağınız eryaman boyacı fiyatları ile dekorasyon işlerinizi gönül rahatlığıyla yaptırabilirsiniz. Fiyat tekliflerini dilerseniz telefondan istersenizde herhangi bir ücret talep etmeksizin yerinde de verebiliriz. Müşterilerimize özel hazırladığımız boya badana kampanyalarımızla hizmetinizdeyiz.

Yorum Yap
Adınız  
Yorumunuz  
   

İlk yorum yapan sen ol | Tüm Yorumlar

Tel: 0530 945 88 01

ankaraboyaciustaniz.com | Copyright © 2018 - Her Hakkı Saklıdır.