Ankara Boyacı
Ankara boyacı ustanız ile temiz işçilik ve ucuz fiyatlarla profesyonel çözümler sizlerle.

Elvankent Boyacı

Elvankent Boyacı
Ankarada uzun sürelerden beridir faaliyetlerine hızla devam eden elvankent boyacı firmamız gerek her türlü boya, gerekse dekorasyon olsun birçok alanda uygun fiyatlarla sizlerle. Her türlü inşaat işiniz için bir de bizden fiyat alarak, en uygun fiyatlarla tanışabilirsiniz. Şirketimiz için müşterilerinin yapılan çalışmalardan memnun olması her şeyden önemlidir. Müşterilerimizin bizden istekleri doğrultusunda yapılması gereken işin en iyisi olana kadar ustalarımız çalışmaktadır. Boyacılık işi ne kadar hafife alınsa da aslında her iş gibi bu işinde bazı zorlukları ve ince detayları bulunmaktadır. Bu nedenle de yaptıracağınız işlerde işinde ustalaşmış kişi yada firmaları seçmeniz gerekmektedir. Biz size bir telefon (tel: 0536 384 16 55) kadar yakın olmakla birlikte, sadece fikir almak için yada fiyat almak için de bize ulaşabilirsiniz.

Boya badana da tabi evin alanına göre değişmekle birlikte aynı gün yada birkaç gün içerisinde teslimatımızı yapmaktayız. Hafta sonları da ağır tadilat işleri hariç çalışıyoruz. Elvankent boyacı ustalarımız malzeme olarak ta, diğerlerine nazaran biraz daha pahalıda olsa kaliteli ürünleri kullanmaktadır.

Elvankent Boyacı Hizmet Bölgeleri

  • Oğuzlar Mahallesi
  • Topçu Mahallesi
  • Ayyıldız
  • Atakent
  • Yeşilova

Elvankent Dekorasyon

Geniş bir iş koluna sahip olan dekor işlerinde, Etimesgut’un Elvankent semtinde alçı, sıva, mantolama ve tabi ki duvar kağıdı sektöründe ekibimizle hizmet sunuyoruz. Evin dekorasyonu özellikle evin hanımları için son derece önem arz etmekle birlikte, evin duvarının rengi, tavanın süslemeleri, mobilyalarla olan uyum, mutfağın yerleşimi yine parkelerle genel yapının uyum göstermesi de önemlidir. Ankara boya badana şirketimizle irtibat halinde ustalarımızdan yeni fikirler alabilir, yada kendi fikirlerinizi hayata geçirtebilirsiniz. Standartların dışında yeni çalışmalara da açık olan firmamız çalışanları, hemen hemen her türlü dekorasyon işinin de altından kalkacak donanım ve teknik alt yapıya sahiptir.

Boyacı Aşamaları

Boya işinde öncelikle bazı aşamaların yerine getirilmesi gerekir. Bunlardan ilki yapılacak yer hakkında keşif yapılmasıdır. Daha sonra varsa ufak tefek tadilat ve tamirat işlerinin yapılması ve yüzeyin temizlenmesi aşamasıdır. Elvankent boyacı olarak alınacak boyanın fazla yada eksik gelmemesi için, mekan ölçülür ve ona göre yeteri miktarda boya alınır. Yerlerin ve laminatların süpürgelikleri ve elektrik anahtar prizlerinin kenarları kağıt bantla güzelce kapatılıp yalıtım sağlanmalıdır. Sonrasında önce tavanlar yerleri batırmadan boyanıp, sonrada duvarlar ve en son olarak ta kestirme denilen detaylar boyanarak işlem tamamlanır.

Elvankent Boya Badana

Boya badana işleminde kullandığımız boyanın rengi kadar markası da uzun ömürlülük ve sağlık açısından fevkalade önemlidir. Boya üreten firmalar gün geçtikçe gelişen teknolojiyle kendilerini devamlı surette geliştirmişler ve silinebilir, plastik, silikonlu ve 3 boyutlu olmak üzere pek çok boya türü geliştirmişlerdir. Daha çoğunlukla kullanılan markalardan bahsedecek olursak: Dyo, Filli boya, Polisan, Marshall ve Jotun markalarını sayabiliriz. Biz Elvankent boya badana olarak tabir müşterilerimizin de istekleri doğrultusunda genellikle bu boyaları tercih ediyoruz.

Yorum Yap
Adınız  
Yorumunuz  
   

İlk yorum yapan sen ol | Tüm Yorumlar

Tel: 0530 945 88 01

ankaraboyaciustaniz.com | Copyright © 2018 - Her Hakkı Saklıdır.