Ankara Boyacı
Ankara boyacı ustanız ile temiz işçilik ve ucuz fiyatlarla profesyonel çözümler sizlerle.

Ankara Sistre

Ankara Sistre
Ankara sistre cila uygulamasında en son işlem olarak parke yüzeylere cila uygulaması yapılır. Cila, parke döşemelerinin hem güzel görünmesini sağlar hem de uzun ömürlü olmasına da katkı sağlar. Cila standartlarına uygun olarak uygulandığında mükemmel sonuçlar alınır. Ankara parke sistre cila uygulamasında kullanılan cila markaları standartlara uygun olarak üretilen parke cilalarıdır. Sistre cila uygulamasında zemin temizliği çok önemli bir konudur ki temiz olmayan bir zemine uygulanan cila istenilen oranda parkenin parlak olmasına olanak vermeyecektir. Yaptıracağınız klasik (masif) parke cila uygulaması için, ankara sistre firmamızdan kolaylıkla bilgi alabilirsiniz. Ankara sistreci ürün tanıtımı; Her türlü ahşap zemin kaplamalarına uygulanabilen, parke ve ahşapları koruma amaçlı kullanılan bir malzemedir. Her kalitede parke cila üretimi yapan firmalar, ürettikleri cilaların fiyatlarına göre piyasada değerlendirilirler. Parke sistre cilama uygulamasında kullanılan ürün, çift kompenentli çizilmelere dayanıklı cila türüdür.

Ankara sistre parke cilası özellikleri; Ankara parke cila uygulamasında kullanılan cila son derece sert ve elastik, mat veya parlak olan çizilmelere karşı dayanıklı bir maddedir. Yağ, alkol, çay, meyve suları, deterjan gibi pek çok aşındırıcı maddeden kolay kolay etkilenmez. Ankara parke cila uygulama şekli; Zemine eşit oranda dağıtarak fırça veya rulo ile uygulanır. Kuruma süresi havanın durumuna bağlı olarak 8-12 saat arasıdır ve şirketimiz Ankara boya badana parkelerinizin cilalama uygulamasını (tek kat cila için) ortalama bir günde tamamlayarak teslim etmektedir. Ankara sistre firmamızda parke zımparalama, parke cilalama gibi parke yenileme işlemlerinin metre kare fiyatı ... tl dir. Ankara nın her yerinde parke sistre uygulaması yapmaktayız. Ankara sistre firmamızda çalışan ustalarımız, sistre cila uygulamasında profesyonellerdir. Sistre uygulaması için gereken her türlü techisat ve donanıma sahip firmamız en uygun fiyat garantisi ile müşterilerini memnun etmektedir.

Ankara sistre de sistre uygulamasının nasıl yapıldığını kısaca açıklayalım. Ankara sistre firmamız öncelikle parkelerinizi sistre makinesi ile zımparalayarak parke üzerindeki çizikleri ve eskiyen cilalı yüzeyi kazımaktır. Bu uygulamanın sonunda parke olan yüzeye tamamen macun çekilir. Macun kurutulma işlemi tamamlandıktan sonra parke yüzey tekrar sistre makinesi ile zımparalanır. Sistre makinesinin yanaşamadığı yerler spiral makinesi ile temizlenir. Daha sonra zemin dolgu verniği ile verniklenir. Dolgu verniği kuruduktan sonra yüzeydeki pürüzleri gidermek için sıfır zımpara ile yüzey cila uygulaması için hazır hale getirilir. En son işlem olarak ta cilalama uygulaması yapılır. Ankara sistre firmamızda, parke silim, parke zımparalama, Parke yenileme, Parke cila, Parke sistre cila, Parke cilalama, Parke sistre cilalama, Parke parlatma, Parke çizik giderme gibi uygulamalar yapılmaktadır.

Yorum Yap
Adınız  
Yorumunuz  
   

İlk yorum yapan sen ol | Tüm Yorumlar

Tel: 0530 945 88 01

ankaraboyaciustaniz.com | Copyright © 2018 - Her Hakkı Saklıdır.