Ankara Boyacı
Ankara boyacı ustanız ile temiz işçilik ve ucuz fiyatlarla profesyonel çözümler sizlerle.

Ankara Boya Badana Firmaları

Ankara Boya Badana Firmaları
Ankaraʼda boya badana evlerin olmazsa olmazlarındandır ki günümüzde boya firmaları ve sanayisinin de gelişmesiyle rengarenk kaliteli boyalar yaşam alanlarımızın süsü olmaktadır. Boya yapma işi; kolayda olsa bu işinde uzman ustalar tarafından yapılması gerekir. Ne kadar kolayda olsa, son derece zahmet gerektiren bir iş koludur bu meslek. En çok rağbet gören boya çeşidi, eskiye nazaran yağlı veya plastik değil, su bazlı silikonlu boyalardır. Hem istediğiniz gibi silebilirsiniz hem de eviniz nefes alır.

Boya badana yapılacak yere boya yapımına hemen geçmemek gerekir, önce gereken tamiratlar yapılmalıdır. Bu tadilatlar az miktarda karılacak olan saten alçısı (sıvada olabilir) ile yapılabilir kuruyunca da ince su zımparasıyla iyice düzeltilmeli, sonra da astar katına geçilip son kat boyanın altının beslenmesi yerinde olur. Boyayı yaparken hızlı şekilde hemen olsun bitsin diye değil, kontrollü bir şekilde yedirerek yapılması önemli bir noktadır. Ayrıca ne ruloyu ne de fırçayı kovanın içine tam olarak batırmamak gerekir suyunu da fazla katmamak iyi olur yoksa boya duvardan akacak ve leke bırakacaktır. Tavanları ve aynı zamanda kartonpiyerleri de tıpkı duvarlar gibi en az ikişer kat olacak şekilde boyamak gerekir ki, yoksa başta iyi gibi gözüken boyanan yerlerin sonradan kapatmadığı ortaya çıkacaktır.

Önemli bir detayda çalışma yapılırken, yerlere dökmemek ve parke süpürgelikleri bantlanmalı zemine de naylon serilmelidir. Ankara boya badana firmaları olarak, biz bu makalede de üstüne basarak anlattığımız detaylara özellikle dikkat ettiğimize inanarak, sizleri de en kısa sürede firmamıza bekliyoruz.

Yorum Yap
Adınız  
Yorumunuz  
   

İlk yorum yapan sen ol | Tüm Yorumlar

Tel: 0530 945 88 01

ankaraboyaciustaniz.com | Copyright © 2018 - Her Hakkı Saklıdır.